Green Blue Red

اوقات شرعیشیوه نوین برگزاری کلاسهای تری دی مکس

آموزش نرم افزار تری دی مکس در 10 روز !!! بلی درست است اگر شما بخواهید می توانید نرم افزار بسیار قدرتمند تری دی مکس را در 10 روز آموزش ببینید البته این موضوع کمی هم به استعداد شما بستگی دارد که ما آنرا در طی جلسه اول کشف خواهیم نمود .
این شیوه آموزش توسط تیم مدیریتی آموزشگاه و برخی از اساتید این نرم افزار طراحی شده است . و روش آن بدین گونه است که شما ابتدا یک جلسه را بصورت رایگان -جلسه اول- در کلاس تری دی مکس شرکت خواهید نمود استاد طی یک پروسه اموزشی سه ساعتی مفاهیمی از مقدمات

 

درس را آموزش میدهد ودر پایان جلسه یک آزمون بر اساس مفاهیم تدریس شده برگزار می کند و طی آن ما به شما اعلام خواهیم نمود که آیا شما طی ده جلسه آموزشی راندمان یادگیری مطلوبی خواهید داشت یا خیر و شما در نهایت تصمیم گیرنده خواهید بود که کلاس آموزشی را ادامه می دهید یا خیر . شما با بازار کار کمتر از یک ماه فاصله دارید پس عجله کنید آیا صفحه نیازمندیهای نشریات کثیرالانتشار را مطالعه نموده اید که روزانه ده ها نفر طراح را به کار دعوت می کنند . طراح دکوراسیون داخلی ، طراح سیستم َپزخانه و MDF ، طراح نمای ساختمان و مبلمان شهری و ...

 

 

دقت داشته باشید اولین جلسه این کلاس آموزشی رایگان است و مبلغ کل دوره 10 جلسه ای فقط یکصدو پنجاه هزار تومان است . در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید برای جلسه اول که رایگان می باشد ثبت ام نمائید حتی از طریق سایت در صورت تمایل می توانید از این قسمت وارد بخش ثبت نام سایت شوید و کلاس مورد نظر خود را ثبت نام نمائید . دقت کنید که می خواهید در کدام دوره آموزشی نرم افزار شرکت نمایید . چون نرم افزار تری دی مکس شامل چندین دوره تخصصی است که بسته به نوع فعالیتی که می خواهید انجام دهید می بایست حتما در همان قسمت ثبت نام نمائید .
آموزشگاه ایرانا افتخار دارد تا بهترین کیفیت آموزش را برای شما به ارمغان آورد . با آرزوی موفقیت برای شما بیننده سایت محترم .

آمار بازدیدکنندگان

  • بازدیدکنندگان : 74306

آزمون اینترنتی

از این قسمت می توانید وارد بخش آزمونهای موسسه شوید دقت نمائید که آزمون پیش فرض آزمون نرم افزار کتیا می باشد و تعداد سئوالات آن 40 سئوال است . توضیحات ضروری قبل از شروع آزمون بر روی صفحه نمایش دیده خواهد شد . حتما بایستی نام کاربری و کلمه عبور آزمون را از استاد دریافت نموده باشید . با آروزی موفقیت . از اینجا می توانید شروع کنید .

مجموعه های آموزشی

ممجموعه نرم افزارهای آموزشی در مورد بسیاری از نرم افزارهای مهندسی به کوشش پرسنل اموزشگاه جمع آوری گردیده است که برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین تهیه آنها از این قسمت اقدام نمائید .

نمونه سئوالات

بانک نمونه سئوالات آموزشگاه مجموعه ای از سئوالات آزمونهای فنی و حرفه ای است که در چند سال اخیر برگزار شده است و تجربه نشان داده است که مطالعه این نمونه سئوالات کمک شایانی به دانشجویان محترم جهت موفقیت در آزمون های در پیش رو نموده است . برای اطلاع از سئوالات رشته های مختلف و چگونگی دستیابی به سئوالات می توانید اینجا را کلیک کنید .